Szkolenia – moja pasja

Szkoleniem psów zajmuję się już 15 lat. Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam jako studentka pierwszego roku UMCS asystując przy szkoleniach w Związku Kynologicznym. Marzenie o szkoleniu rozbudził we mnie mój pies owczarek niemiecki Aslan, którego już dziś niestety nie ma. Jednak ciągle we mnie żyje pamięć o nim jako o przyjacielu i przewodniku po „psim świecie”.

W ciągu tych lat zgłębiając tajniki szkolenia, uczestniczyłam w wielu seminariach i warsztatach tematycznych organizowanych na terenie całej Polski. W Związku Kynologicznym otrzymałam uprawnienia asystenta prób pracy. Jednak najcenniejszą nauką było praktyczne prowadzenie szkoleń grupowych i indywidualnych. Przez lata zbierania doświadczeń spotkałam się z różnymi profilami psychologicznymi psów, w tym także z psami problemowymi. W szkoleniu stosuję pozytywne metody, budując wzajemne zaufanie człowieka i psa będące podstawą właściwych relacji.

Szkolenia odbywają się w Zakrzewie koło Radomia na ogrodzonym placu treningowym. Dysponujemy przeszkodami agilitowymi udostępnianymi wyłącznie dla klientów szkoły.

Referencje

[…]Nasza dziesięcioletnia suka miała lęk separacyjny. Podczas pierwszego treningu Kasia rozpoznała problem. Dała nam kilka bardzo cennych rad i ćwiczeń które mieliśmy wykonywać w domu. Na każdym treningu dowiadywaliśmy się o nowych zadaniach i ćwiczyliśmy to co było na poprzednich zajęciach. Już po kilku dniach pracy z psem widzieliśmy znaczącą poprawę. Zawsze mogliśmy zadzwonić i o wszystko zapytać. Obecnie nasza suka zostaje sama w domu, a efekty treningu widać w jej codziennym zachowaniu. Jeżeli ktoś ma problemy z psem serdecznie polecamy współpracę z Kasią.

Maciej Mazur


Szkoła rewelacyjna. Bardzo profesjonalna prowadząca, sympatyczna atmosfera sprzyjająca nauce. Wraz z suką zaliczyłyśmy psie szkolenie, i mamy nadzieję na dalszą współpracę 🙂 polecam!
Indywidualne podejście do klienta, ogromna wiedza prowadzącej i super zabawa. 🙂
Pełen profesjonalizm i widoczne efekty! Polecam w 100%

Edyta Bukalska


Kasia zna się na rzeczy i wie co robi. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe podejście, miła i luźna atmosfera. Pomogła mi zsocjalizować mojego owczarka. Ma bardzo konkretny schemat pracy, dużo pomysłów i wie jak to zrealizować w trybie natychmiastowym . Dla każdego posiada indywidualne podejście, a ćwicząc nawet w grupie ma oczy szeroko otwarte i nie pozwoli nikomu zrobić krzywdy.
P.s ludzie nas zaczepiają i chwalą „ale ma Pan pięknego i mądrego psa”. Pozdrawiamy,

Maciek z Apisem


Mój pies to kundelek i ma teraz dziesięć miesięcy. Do pani Kasi trafiliśmy cztery miesiące temu. Wydawało mi się wtedy, że o psach coś wiem. W moim domu rodzinnym psy były zawsze, więc poniekąd czułam się poinformowana jak to jest. Okazało się jednak, że posiadanie własnego czworonoga i to w bloku, to zupełnie inna bajka.
Dopiero pani Kasia wprowadziła mnie w psi świat. Pokazała co jest dobre dla mojego czworonożnego przyjaciela, a co nie. Nauczyła mnie jak patrzeć na świat psimi oczyma. Teraz wiem, że mój pies jest bardzo inteligenty, ale ma problemy z emocjami. Pracuje w schematach, nie cierpi zmian – bardzo je przeżywa. Pani Kasia zaproponowała kupno klatki. Cudowny pomysł – jak się okazało. Mój pies poczuł, że ma swoje miejsce, w którym może odpocząć od emocji, ochłonąć i zasnąć.
Praca z psami w czasie szkolenia sprawiła, że o wiele spokojniej reaguje na przechodzące obok nas psy, gdy jesteśmy na spacerze. O wiele mniej boi się ludzi. Szybko reaguje na komendy. Od pani Kasi nauczyłam się też, że to ja jestem przewodnikiem psa po tym świecie i mam mu pokazać w przyja-zny, ale stanowczy sposób, co może robić, a czego mu nie wolno. Myślę, że ze szkolenia nie tylko mój pies skorzystał, ale ja też. 🙂

Monika i Kuki